Категорії
бізнес

10 порад щоб стати багатими від автора книги Багатий тато, бідний тато

Частина десята. Дійте! Кілька порад наостанок, щоб стати багатими

Перестаньте робити те, що робили до сих пір. Давайте мислити критично. Якщо ви не багатішаєте, значить щось робите не так. Візьміть паузу і починайте шукати нові шляхи і нові джерела для досягнення успіху. Роберт Кіосакі шукає нові ідеї у книгах. Він йде у книжний магазин і шукає неординарні ідеї, про які раніше нічого не чув.

Тренінги, курси, семінари
Тренінги, курси, семінари та самоосвіта.

Відвідуйте безкоштовні і платні семінари, слухайте подкасти. Ваші знайомі будуть говорити, що це зайве і гроші на вітер. Не слухайте їх, адже вони самі ніколи не саморозвивались і топчуться  на місці працюючи задля зарплати по 8 годин на день.

асортимент
Різноманіття пропозицій

Не зациклюйтесь на одній пропозиції купівлі-продажу. Одна знайома Роберта попросила допомоги при купівлі багатоквартирного будинку. Із шести пропозицій нормальними виявилися лише дві, але Кіосакі порадив запросити ціни на всі шість будинків, а потім запропонувати ціну вдвічі нижчу. Жінці було ніяково пропонувати ціну вдвічі нижче. Проте Роберт стверджував, що це допоможе встановити реальну правильну ціну, адже зазвичай продавці завищують вартість. Не переймайтеся, що про вас подумають інші, це лиш гра. Робіть безліч пропозицій і знайдеться той один, який скаже «так» під ваші умови.

кіт бізнесмен
Ваш уявний партнер та порадник – пан Кіт

Не бійтеся, якщо щось піде не так. Скажіть, що вам потрібно порадитися з партнером по бізнесу і відмовтеся від невдалої пропозиції. Не обов’язково мати цього партнера по бізнесу, нехай ним буде ваша кішка.

Розвивайте свої комунікативні навики. При купівлі нерухомості, Роберт розмовляє з поштарками, сусідами, продавцями, які знаходяться в цьому районі, щоб отримати максимум корисної інформації. Люди зазвичай добре йдуть на контакт.  Якщо ви хочете інвестувати а акції компанії, автор радить звернути увагу на книги Пітера Лінча. Зверніть увагу, що методи пошуку компанії, акції яких будуть рости, дуже схожі на методику пошуку хорошої нерухомості.

Парадокс. Коли супермаркет проводить розпродаж, наприклад туалетного паперу, споживач біжить і купує її з запасом. Коли такий розпродаж відбувається на біржі, це називають крахом і споживач навпаки тікає. І навпаки, біржа підіймає ціни, – споживач починає скуповувати акції. Ось вам відповідь на запитання чому споживачі завжди будуть бідними. Подумайте перед тим, як щось купити, чи зможете ви продати куплене дорожче. Прибуток потрібно враховувати уже на момент купівлі, а не чекати з надією що ціна виросте.

думайте масштабно
Мисліть глобально. Дивіться з висоти

Думайте масштабно. Часто-густо люди шукають, те, що зможуть собі дозволити. Роберт навпаки, купує цілий торт і ріже на маленькі кусочки. Ці кусочки можна продати за вищою ціною і набагато швидше. У торгівлі завжди люблять робити скидки великим покупцям. Тому навіть, коли ви маленький покупець, спробуйте знайти однодумців та договоріться про гуртову покупку. Дріб’язкові люди залишаються дріб’язковими, тому, що мислять дріб’язково,  діють поодинці або не діють взагалі. Вивчайте історію. Всі компанії гіганти колись були маленькими. Полковник Сандерс (вікіпедію) не став би багатим будучи вже за 60, якби не зубожів, хоча Білл Гейтс досягнув успіхів вже в 30 років. Дія завжди перемагає бездіяльність. Дійте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *