Категорії
бізнес

Як стати багатим з нуля. Поради Роберта Кіосакі через книгу “Багатий тато, бідний тато”

Частина шоста. Урок 5. Багаті вигадують та винаходять способи заробітку грошей.

Роберт з 1984 року займається  навчанням і це приносить йому також немалий дохід. Впродовж стількох років він зрозумів, що його студенти мають надзвичайний потенціал і здібності до ведення бізнесу. Але стати на шлях успішного багатого бізнесмену заважають ментальні проблеми. Це передусім сумнів. Сумнів у власних силах. Навіть я зустрічав багато талановитих людей, які не вважали себе такими і боялися розкривати далі свій талант. Впевненість у собі – запорука успіху. Натомість ті, хто був наглішими переважали розумніших.  Фінансові генії зуміли поєднати у собі ці дві якості: Розум та впевненість. На своїх заняттях роберт вчить студентів бути пробивними і це, як наслідок, дасть вам можливість в житті отримати більший вибір. Поки ви з кожним роком будете усвідомлювати про втрачені моменти, які привели б вас до успіху, ваші друзі будуть відчайдушно рватися до перемоги. Ще 300 років назад, основним джерелом багатсва були ресурси землі, зараз – це також інформація.

Багато бізнесменів зазнають невдачі через те, що тримаються старих технологій. Вони проклинають технічний прогрес замість впровадження технічних новинок. Також і старі бізнес ідеї не будуть працювати ефективно в сучасному світі, адже уже всім давно відомі. Тут я хочу повернутися до основної теми цього розділу, – багаті винаходять та вигадують нові способи заробітку. Ловлять хвилю в морі та сідлають її гребінь.

Роберт Кіосакі, автор цієї книги, також розробив гру. Вона називається CASHFLOW (грошовий потік). За допомогою цієї гри можна навчитися інвестуванню. Студентам подобалась ця форма навчання через гру. Це симулятор реального бізнесу без наслідків втратити реальні гроші. Ця гра продається навіть на ОЛХ та в інтернет магазинах та онлайн в ПлейМаркеті.

Повернемося до активів. Найпотужнішим активом, який є у кожного – це його голова, його розум. Його лише потрібно натренувати. Зараз в розпал цифрових технологій, капітал заробляють на біржах акцій одним кліком мишки. Важливо розвивати цей актив, фінансову мудрість, він найпотужніший серед всіх багатсв світу.

Роберт з дружиною ніколи не відкладував гроші, як тільки появлялась хороша можливість, гроші інвестувалися. Як приклад він розкає про одну з вдалих фінансових операцій по купівлі-продажу будинку. Він купив цей будинок за 20000 через агенство, яке займалося збанкрутілими фірмами, люди боялися мати справу з такими будинками. Коли Кіосакі впорядкував усі документи і  будучи приватним власником будинку продав його за 60000 дол. Заробивши майже 40000 на рівному місці. А тепер подумайте, скільки часу ви б потратили щоб зекономити таку суму?

Життя кожен день дає нам можливості, ваша задача ці можливості розгледіти. Зараз світ міняється з неймовірною швидкістю, і чим більше він міняється, міняються технології, тим більше шансів у вас є.

Роберта часто питаються з чого починати, він дає поради в останній частині книги. Але порада яку може дати негайно, це сприймати події у житті спокійно навіть коли ви допускаєте помилки. Біда шкільної освіти в тому, що коли дитина припускається помилок їй нав’язують що це погано. Але навпаки, без помилок ми не навчимося. До приладу, щоб почати ходити після народження ми повинні падати, щоб почати кататися на велосипеді – теж не обійтися без падінь. Така ж ситуація і з грошима. Переможці не боялися програвати, бо невдача – це складова успішності.

І знову Кіосакі наводить приклад успішної куплі-продажі, де бізнесмен купив на перший погляд старий в поганому стані будинок, а як виявилося згодом він угледів ще велику ділянку землі яка була разом з будинком. Потім він будинок зніс, а землю розділив на 5 ділянок і продав дуже вигідно. Ризики є завжди – говорить Роберт, і вам не потрібно їх боятися, а навчитися їх долати. У наступній частині поговоримо як отримати досвід ведення бізнесу.

Один коментар до “Як стати багатим з нуля. Поради Роберта Кіосакі через книгу “Багатий тато, бідний тато””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *